18.05.06 28.maijā stāsies spēkā 2006./2007.gada iekšzemes pasažieru vilcienu kustības saraksts.
Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka šā gada 28.maijā stāsies spēkā 2006./2007.gada iekšzemes pasažieru vilcienu kustības saraksts.
Atbilstoši valsts apmaksātajam iekšzemes dzelzceļa pasažieru pārvadājumu pasūtījumam arī turpmāk vilcieni kursēs līdzšinējā apjomā, tomēr izmaiņas paredzētas visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu sarakstos. Ņemot vērā noteiktos kustības ātruma ierobežojumus atsevišķos dzelzceļa posmos un saskaņojot ar tālsatiksmes vilcienu sarakstu, nedaudz mainīti vilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.
Būtiskākās izmaiņas skars maršrutu Rīga-Ērgļi-Rīga, jo līdz ar pieļaujamā vilcienu kustības ātruma samazināšanos palielināsies to brauciena ilgums. No Ērgļu stacijas uz Rīgu vilcieni izbrauks ievērojami agrāk nekā šobrīd.
Dīzeļvilciens Rīga-Cēsis-Rīga, sākot ar 29.maiju, kursēs ne tikai sestdienās un svētdienās, bet arī darbdienās, papildus pieturot Krievupē un Vangažos. Papildu apstāšanās minētajās pieturās paredzēta arī dažiem Lugažu virziena vilcieniem, savukārt vilciens Valmiera-Rīga turpmāk pieturēs Āraišos.
No 28.maija vairāku Krustpils virziena dīzeļvilcienu sarakstā noteiktas papildu pieturas Salaspilī, Kaibalā vai Alotenē. Daži maršruta Rīga-Daugavpils-Rīga vilcieni papildus pieturēs Skrīveros vai Jumpravā, savukārt atsevišķiem vilcieniem tehnisku iemeslu dēļ atcelta apstāšanās Alotenē.
Ņemot vērā pasažieru skaita pieaugumu vasaras sezonā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienos arī šovasar iespēju robežās tiks norīkoti papildu elektrovilcieni. Tāpat kā līdz šim, papildu vilcieni kursēs arī brīvdienās un valsts svētku dienās.

Iekšzemes pasažieru vilcienu kustības 2006./2007.gada sarakstu grāmatiņas varēs iegādāties visās a/s „Pasažieru vilciens” biļešu kasēs, bet Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā – Informācijas punktā.
Sīkāka informācija būs pieejama dzelzceļa stacijās, pa valsts a/s „Latvijas dzelzceļš” uzziņu tālruni 1181 (no plkst.7:00 līdz plkst.23:00), pa uzziņu dienesta tālruni 1188, kā arī a/s „Pasažieru vilciens” interneta mājas lapā www.pv.lv.

Автор: Daugavpils

Автор: Kayleigh
Добавлено: 09.09.2016 13:44
0

What a plesruae to find someone who thinks through the issues

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha